symlogo
pomysł na event, atrakcje na eventy

Pomysł na atrakcje na eventy, czyli symulatory bezpieczeństwa

Pomysł na event to dopiero początek… Jeżeli planujesz organizację wydarzenia, musisz pomyśleć o odpowiednich atrakcjach. Nasze symulatory bezpieczeństwa sprawdzą się doskonale w tej roli. Dostarczą nie tylko wiele radości i zabawy, ale również zapewnią walory edukacyjne. Dlaczego to dobry wybór, jeżeli chodzi o atrakcje na eventy?

Pomysł na event, czyli dni bezpieczeństwa

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania wydarzenia, na którym nie może zabraknąć atrakcji? Jeżeli zastanawiasz się, jaki pomysł na event będzie łączył zabawę z walorami edukacyjnymi, jesteś w dobrym miejscu! W Postaw na Bezpieczeństwo mamy doświadczenie w organizacji wielu wydarzeń dla różnych grup docelowych. Nasz pomysł na event to Dni Bezpieczeństwa, podczas których skupiamy się na wzmocnieniu świadomości zagrożeń w ruchu drogowym, a jednocześnie dajemy okazję do wspólnej zabawy.

Wiemy, że najlepsze efekty przynosi połączenie zabawy z nauką. Dlatego nasz pomysł na event opiera się na wynajmie symulatorów z profesjonalną obsługą. W gronie naszych ekspertów pojawiają się również osoby, które opowiadają swoje historie i dzielą się doświadczeniami zapadającymi na długo w pamięci. Jeżeli nie interesuje Cię kompleksowa oferta, ponieważ masz już swój pomysł na event, możesz po prostu wynająć nasze urządzenia z profesjonalną obsługą jako atrakcje. 

Symulatory bezpieczeństwa, czyli atrakcje na eventy

Masz pomysł na event, ale nie wiesz, jakie atrakcje wybrać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Symulatory bezpieczeństwa dostarczają mnóstwo zabawy i niosą ze sobą dodatkową wartość merytoryczną dzięki profesjonalnej obsłudze. Atrakcje na eventy z oferty Postaw na Bezpieczeństwo pozwalają poczuć zagrożenie związane z nieodpowiednimi decyzjami na drodze. Mimo elementu “fun” pobudza wyobraźnię uczestników i pozostawia na długo ślad w pamięci.

Atrakcje na eventy w postaci symulatorów bezpieczeństwa obejmują:

 • Symulator dachowania, który robi największe wrażenie, a jednocześnie dostarcza najwięcej zabawy. Dzięki niemu uczestnik przekonuje się, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa.

Sprawdź więcej informacji na stronie: Symulator dachowania – wynajem. Poczuj na własnej skórze konsekwencje brawurowej jazdy

 

 • Symulator zderzenia/wypadku pokazuje, jakie odczucia wiążą się z kolizją. Uczestnik doświadcza uderzenia w stałą przeszkodę przy prędkości 8-10 km/h.

 

Sprawdź więcej informacji na stronie: Symulator zderzenia a symulator wypadku – czym się różnią i co zapewniają?

 

Więcej atrakcji…

 

 • Miernik czasu refleksu pomaga w ocenie czasu reakcji w przypadku konieczności hamowania awaryjnego.

   

 • Symulator wybuchu poduszki powietrznej pokazuje, jak gwałtowne jest wystrzelenie oraz z jakimi zagrożeniami wiąże się to zabezpieczenie.

   

 • Alkogogle imitują ograniczenia zmysłów, które pojawiają się w przypadku spożycia alkoholu lub środków odurzających.

  Sprawdź więcej informacji na stronie: Alkogogle wynajem – przekonaj się na trzeźwo, jak wpływa na Ciebie alkohol
 • Symuator wagi przeciążeniowej pokazuje, jak zmienia się waga przedmiotów pozostawionych luzem w samochodzie podczas wypadku. Można postawić na wadze, na przykład smartfon, butelkę z wodą.
pomysł na event, atrakcje na eventy

Jakie dodatkowa atrakcje na eventy proponujemy?

Jeżeli chcesz zapewnić również inne atrakcje na event, symulatory to nie koniec oferty! Nasz zespół tworzą eksperci, którzy mają do przekazania swoje historie oraz dzielą się chętnie umiejętnościami. Dzięki temu zapewniamy dodatkowe atrakcje na event. Oferujemy między innymi:

 • Profesjonalny pokaz ratownictwa medycznego realizowany przez zespół Mistrza Europy w Ratownictwie Medycznym.
 • Ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy z wykorzystanie symulatorów bezpieczeństwa.

Jeżeli chcesz zrealizować swój pomysł na event na wysokim poziomie, pomożemy Ci w tym, oferując dodatkowo:

 • Rozmowa o “cienkiej granicy bezpieczeństwa” z psychologiem transportu i sprawcą śmiertelnego wypadku drogowego  
 • Omówienie przez policjanta ruchu drogowego przyczyn i konsekwencji wypadków drogowych.

Jeżeli zainteresowały Cię te atrakcje na event, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci szczegółowe informacje na temat naszej oferty!

Dlaczego symulatory bezpieczeństwa to dobry pomysł na atrakcje na event?

Atrakcje na eventy powinny być dopasowane przede wszystkim do grupy docelowej, czyli uczestników. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty symulatorów, możesz mieć pewność, że dostarczy wiele zabawy zarówno dorosłym, jak i młodszym osobom. Dodatkowo nasze atrakcje na eventy niosą ze sobą ogromną wartość edukacyjną. 

Uświadamiamy, dlaczego bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest tak ważne i pokazujemy, jak wiele zależy od decyzji każdego kierowcy. Jeżeli zależy Ci na kompleksowej obsłudze, nasze atrakcje na eventy są dokładnie tym, czego oczekujesz. Nie zawiedziemy Cię i staniemy zawsze na wysokości zadania.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.