symlogo
wynajem symulatorów, postaw na bezppieczeństwo

Eventy edukacyjne z IntroHL – postaw na bezpieczeństwo. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Gdy myślimy o słowie „event”, w głowie mamy wyobrażenia starannie zaplanowanego wydarzenia. Gdy połączymy słowa: „event” i „edukacja” myślimy o imprezie, która jednocześnie zapewnia rozrywkę uczestnikom oraz przekazuje pewną wiedzę. Eventy edukacyjne mogą być angażujące, pouczające i na długo zapadać w pamięci odbiorców, mogą również być nieprzemyślane, banalne i nikomu niepotrzebne. Jaka będzie Twoja impreza? Powierz sprawę profesjonalistom. 

Eventy edukacyjne z IntroHL

Pragniemy poszerzać świadomość społeczeństwa na działania zwiększające bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W 2020 roku na polskich drogach zgłoszono 23 540 wypadków. Wszędzie, gdzie są: kierowcy, samochody, prędkość, a czasem brawura i nieprzestrzeganie przepisów drogowych, nie unikniemy wypadków. Jeśli jednak postawimy na bezpieczeństwo, o większości nieprzewidzianych zdarzeń będziemy mogli mówić: „szczęście w nieszczęściu”.

Jesteśmy specjalistami od eventów edukacyjnych! Z ogromną radością obserwujemy, jak uczestnicy imprez świetnie bawią się, a jednocześnie chętnie biorą udział w przygotowanych przez nas atrakcjach, które nie tylko wywołują wiele pozytywnych emocji, ale również szkolą w dostrzeganiu niebezpieczeństwa.  

Ciągle się rozwijamy, a nasza zaangażowanie jest widoczne podczas eventów edukacyjnych. Stawiamy na bezpieczeństwo w każdym miejscu, do którego zostajemy zaproszeni. Nudne atrakcje? Nie znamy takiego pojęcia! Zapewniamy kreatywne zajęcia, bo jesteśmy świadomi, że to na wiedzę przekazaną w praktyczny sposób, a nie suchą teorię, czekają odbiorcy imprez edukacyjnych.

Co możemy Ci zapewnić, organizując imprezy edukacyjne?

Możemy zapewnić Ci dużo więcej, niż przypuszczasz. Profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie, takimi cechami wyróżnia się nasza firma. Imprezy edukacyjne, w których mamy szansę uczestniczyć to eventy, o których zawsze jest głośno. 

W IntroHL – Postaw na bezpieczeństwo dysponujemy przede wszystkim symulatorami. To podstawa naszej oferty! Symulatory sprawiają, że uczestnicy mogą doświadczyć: zderzenia pojazdu, dachowania samochodu, hamowania awaryjnego, wybuchu poduszki powietrznej, czy też poczuć ciężar przedmiotu znajdującego się w samochodzie podczas wypadku.  Alkogogle i narkogogole zyskują coraz większą popularność. Wielu przybyłych na imprezę pragnie poczuć świadome upojenie alkoholowe lub narkotykowe, aby zwrócić uwagę na upośledzenia zmysłów, jakie pojawiają się po napojach wysokoprocentowych i środkach odurzających. 

Doskonałą atrakcją na event edukacyjny, którą zapewnia nasza firma, są pokazy ratownictwa medycznego z wykorzystaniem naszych symulatorów samochodowych, a także niezwykłe zajęcia pierwszej pomocy prowadzone przez Mistrza Europy w Ratownictwie Medycznym – Marcina Borkowskiego. 

Gwarantujemy spotkania z ciekawymi osobami. Policjanci, psycholog transportu, osoba skazana za spowodowanie wypadku, to od nich możemy dowiedzieć się rzeczy, o których wcześniej nie słyszeliśmy albo wydawały się nam bardzo skomplikowane. Organizujemy również jazdy diagnozujące, czyli sprawdzające technikę i taktykę umiejętności kierowców. 

IntroHL – Postaw na bezpieczeństwo w połączeniu z imprezą edukacyjną to magiczny przepis na sukces. Przekonaj się sam, jak świetnie mogą bawić się rodziny wśród symulatorów i osób, dla których bezpieczeństwo drugiego człowieka jest niezwykle ważne. 

wynajem symulatorów, postaw na bezppieczeństwo

Dlaczego warto decydować się na imprezy edukacyjne z wyjątkowymi atrakcjami?

Często słyszymy o imprezach edukacyjnych dla dzieci, rzadziej dla dorosłych. A przecież nigdy nie jest za późno na naukę! Dlaczego warto decydować się na eventy edukacyjne? Bo to wspaniały pomysł, aby zorganizować wydarzenie, które: jednoczy uczestników, dostarcza pozytywną dawkę emocji, pozwala oderwać się o codzienności, a jednocześnie skupić na rzeczach ważnych. 

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest ogromnie istotne. Codziennie pokonujemy setki kilometrów samochodem, a na naszym pasie nierzadko może pojawić się niebezpieczeństwo. Na wiele sytuacji mamy ogromny wpływ. Doświadczając przez chwilę zagrożenia w kontrolowanych warunkach, uczestnicząc w rozmowie z osobą, która spowodowała wypadek, uświadamiamy sobie, jak wiele zależy od nas.  

Warto decydować się na eventy edukacyjne, bo ludzie po prostu bardzo tego potrzebują. Pobudzenie świadomości uczestników wydarzenia, poprzez przeróżne symulacje i zajęcia to działania, które realnie poprawiają bezpieczeństwo na drodze. Gdy łączymy imprezę z edukacją, uczestnicy uczą się przez zabawę, a to efektywny sposób, aby zmniejszyć liczbę wypadków drogowych.  

Gdzie organizujemy eventy edukacyjne?

Idealne miejsce na event edukacyjny?  Impreza edukacyjna może odbyć się w każdym miejscu w Polsce. Nie znamy granic. Wiemy, że istotą wydarzenia, na które chętnie przybędą mieszkańcy pobliskich miejscowości jest nie miejsce, a: ludzie, doskonałe atrakcje, nieszablonowy plan eventu. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie event edukacyjny stawia na bezpieczeństwo poprzez nowoczesne symulatory i zajęcia, w których nie ma miejsca na monotonnie.  

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.