symlogo
wynajem symulatorów, postaw na bezppieczeństwo

Jakie atrakcje na festyny warto wybrać? Symulatory, spotkania z ekspertami…

 

Festyny to wydarzenia, na które czekamy każdego roku, równie mocno. Przyjaciele, znajomi, jedzenie, tańce i muzyka… czy może być jeszcze przyjemniej? Oczywiście, że tak! Połączenie eventu rodzinnego z atrakcjami, które przysparzają wiele radości, ale również edukują to idealne dopełnienie każdego wydarzenia. Dowiedz się, jakie atrakcje na festyny warto zaoferować wszystkim gościom. 

 

Atrakcje na festyn dla dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież uwielbiają naukę przez rozrywkę. To ona jest kluczem największych sukcesów. Glenn Doman napisał: „Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”. W IntroHL wierzymy, że tak właśnie jest, dlatego proponujemy połączenie rozrywki z uświadamianiem, jak ważne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Atrakcje na festyn lub piknik rodzinny mogą być naprawdę wyjątkowe, gdy zaufasz specjalistą. 

Eventy rodzinne to idealny moment na symulatory, które pozwalają w kontrolowanych warunkach przeżyć niebezpieczne wydarzenia. Nasze symulatory to urządzenia, które zarówno młodszym, jak i starszym zagwarantują krótkotrwały skok pozytywnej adrenaliny. Dobitnie pokazują, jakie istnieją konsekwencje nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego. Oczywiście, wszystko odbywa się pod czujnym okiem eksperta.

Jeśli zastanawiamy się, jakie atrakcje na festyny uświadamiają poprzez rozrywkę, to warto skierować swoją uwagę na alkogogle lub narkogogole.  Alkogogle to specjalne gogle, które silnie działają na wyobraźnie młodzieży, symulując stan upojenia alkoholowego. Dzięki nim użytkownik dowiaduje się, jak zmienia się postrzeganie rzeczywistości po alkoholu. Dodatkowo realizujemy ćwiczenia w kontrolowanych warunkach, które pokazują takie problemy jak: brak koordynacji ruchów i możliwości właściwej oceny sytuacji. Narkogogole to z kolei ogromne okulary, które prezentują, jak upośledzone są nasze zmysły po zażyciu substancji odurzających. To nie wszystko! Proste zadania, które uczestnicy wykonują, mając założone gogle np.: wypicie kubka wody, przywitanie się, otworzenie kluczykiem auta czy też przejście po linii, sprawiają wiele uśmiechu, ale również skłaniają do głębokich przemyśleń. ków.

Jakie atrakcje na festyny cieszą się największą popularnością?

Symulatory to hit eventów rodzinnych! Bez nich żadne wydarzenie, nie będzie już równie ekscytujące. Jeżeli zależy nam, aby atrakcje na festyn stały się dawką emocji w połączeniu z działaniami zwiększającymi bezpieczeństwo na drodze, warto powierzyć uczestników imprezy, symulatorom:

  • zderzeń – symulują uderzenie samochodem w przeszkodę przy niewielkiej prędkości, zapewnia efekt „fun” oraz walor edukacyjny,

  • dachowania – symulują wypadek i przewrócenie się pojazdu, pozwala dostrzec użytkownikom, jak dużą rolę odgrywają prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa,

  • czasu reakcji – symulują konieczność hamowania awaryjnego, pozwala na ocenę refleksu kierowcy oraz pokazuje całkowitą drogę zatrzymania pojazdu na różnych nawierzchniach,

  • wybuchu poduszki powietrznej – symulują wystrzał systemu zabezpieczenia, eksperci dają wskazówki, jak uniknąć zagrożeń związanych z działaniem poduszki powietrznej na co dzień dla kierowcy i pasażerów,

  • wagi przeciążeniowej – symulują ciężkość przedmiotów podczas zderzenia lub gwałtownego hamowania, można sprawdzić, jak zmienia się waga butelki z wodą, smartfona czy też człowieka, potwierdza, że zderzenie z prędkością 50 km/h jest silniejsze od uderzenia światowej klasy bokserów.
wynajem symulatorów, postaw na bezppieczeństwo

Nauka przez zabawę, czyli atrakcje na festyn

Symulatory umożliwiają nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim edukują, jak prawidłowo zapiąć pasy oraz zabezpieczyć dzieci podczas podróży. Na festynie ogromną popularnością cieszą się zajęcia z udzielania pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych przeprowadzane przez Mistrza Europy w Ratownictwie Medycznym.

Jakie atrakcje na festyny? Widowiskowe pokazy ratownictwa medycznego z wykorzystaniem symulatorów samochodowych zawsze znajdują wielu odbiorców, a spotkanie z ekspertem, który w przystępny sposób przekazuje wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego to gwarancja poczucia bezpieczeństwa po zakończonym festynie. 

Cenimy rozrywkę połączoną z bezpieczeństwem. Wiemy jednak, że podczas każdej imprezy znajdzie się czas na poważniejsze rozmowy. Jeżeli uczestnicy eventu rodzinnego będą mieli okazję porozmawiać o zagrożeniach, które pojawiają się na drodze z doświadczonymi kierowcami/egzaminatorami, ekspertami z obszaru pierwszej pomocy, to festyn stanie się nie tylko doskonałą zabawą, ale i czasem, w którym można jednocześnie bawić się i wiele nauczyć. 

Postaw na bezpieczeństwo z IntroHL – przyjemne z pożytecznym

W IntroHL dbamy o to, aby festyny wkroczyły w inny, lepszy wymiar. Połączenie przyjemnego z pożytecznym jest możliwe, gdy kreatywność łączy się z troską o potrzebę działań na rzecz bezpieczeństwa.  Posiadamy wyjątkową ofertę dla naszych Klientów, którzy pragną zorganizować nieprzeciętny, rodzinny event. Mamy przygotowane trzy pakiety, a każdy kolejny wzbogaciliśmy o nową atrakcję na festyn. 

Pakiet Basic – obsługa i wynajem symulatora dachowania i poduszki powietrznej:

pakiet oferuje naukę przez zabawę, dzięki dostępnym w IntroHL symulatorom takim jak: symulator dachowania i symulator wybuchu poduszki powietrznej. Obejmuje również profesjonalną obsługę.

Pakiet Premium – obsługa i wynajem symulatorów:

to dostęp do symulatorów takich jak symulator: dachowania, wybuchu poduszki powietrznej, zderzeń, wagi przeciążeniowej, miernik czasu reakcji, testy na prawo jazdy. Pakiet obejmuje także profesjonalną obsługę przez naszych ekspertów.

Pakiet All-In-One – obsługa i wynajem symulatorów + pierwsza pomoc:

W ramach tego pakietu zapewniamy takie symulatory jak: dachowania, wybuchu poduszki powietrznej, miernik czasu reakcji, a także testy na prawo jazdy, kierowanie autem w alkogoglach. Dodatkowo zapewniamy pokaz ratowników medycznych, ćwiczenia pierwszej pomocy prowadzone przez Marcina Borkowskiego (Mistrza Świata w Ratownictwie Medycznym). Pakiet obejmuje również profesjonalną obsługę.

To, jakie atrakcje na festyny wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Gwarancją naszych pakietów jest profesjonalna obsługa, doświadczeni eksperci, niezwykła rozrywka i wiedza dotycząca bezpieczeństwa, przekazana w sposób lekki i nieszablonowy. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.